Telesaated

Ckomando1

C-Komando

C-Komando on probleemsaade, kus saate meeskond läheb appi lahendama inimeste väga valusaid igapäevamuresid. Olgu need siis juriidilised, psühholoogilised või sotsiaalsed. C-Komando meeskonda kuuluvad oma ala parimad professionaalid. Nende ühiseks eesmärgiks on leida lahendus!

palverand (2)

Krista ja Carmen: Patuste palveränd!

Lustlikus rännusaates heidavad “Kroonika“ glamuurne peatoimetaja Krista Lensin ja “C-Komado” särtsakas saatejuht Carmen Pritson-Tamme kontsakingad jalast ja seisavad silmitsi ränga väljakutsega. 
Neid ootab ees 220 kilomeetrine palverännak Hispaaniasse, Santiago de Compostelasse.

Teadmata, mis neid ees ootab, jätavad Carmen ja Krista maha oma lähedased, lülitavad välja telefonid ning vahetavad kleidid ja käekotid matkasaabaste ning seljakottide vastu…

raakimata_lugu

Rääkimata lugu

„Rääkimata lugu“ toob vaatajani lood, mille peategelased on tihti eemal ühiskonna tähelepanust, abist, armastusest. Vahel on need lood hirmutavad, uskumatud, teistsugused, kuid alati liigutavad. Nende inimeste elujulgus, siirus ja vapper meel, mis unistusi ei hülga, võiks olla eeskujuks meile kõigile. „Rääkimata lugu“ annab inimestele võimaluse oma lugusid teistega jagada. Selleks, et leida uut lootust ja meelekindlust, kingib saate meeskond omalt poolt neile ühe imekauni hetke.